Twoje dane są u nas bezpieczne. KUMO 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa szanuje prawo użytkowników do prywatności. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami polityki prywatności, zgodnymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). - Dowiedz się więcej - Ukryj

Nawozy ochronne

 

Nawozy ochronne od Kumo Garden są przede wszystkim bezpieczne dla ludzi i natury. Specjalistyczne receptury oparte na naturalnych substancjach efektywnie zwalczają choroby i szkodniki, dając roślinie możliwości do dalszego, zdrowego rozwoju. Po zastosowaniu preparatów możesz spokojnie korzystać z ogrodu, bez obaw o alergię czy inne negatywne skutki kontaktu ze specyfikiem. Nasze produkty nie wymagają czasu prewencji czy karencji, nie są w każdym stopniu trujące, nie szkodzą twojemu zdrowiu. Stosując nawozy ochronne nie tylko pozbywasz się problemu, ale także dodatkowo odżywiasz roślinę wzmacniając ją do samodzielnej walki ze szkodnikiem czy patogenem.

Znajdziesz tu produkty przeznaczone do zwalczania insektów takich jak: mszyce, przędziorki, wciornastki, opuchlaki, skoczki, bieliki, roztocza; oraz chorób grzybowych: mączniaka prawdziwego i rzekomego, rdzy, plamistości.

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. KUMO RED
  KUMO RED Preparat służy do prawidłowej regulacji odczynu wody. Kondycjonuje wodę wiążąc szkodliwe kationy Ca i Mg. Dzięki zastosowaniu specjalnych składników nie obniży pH wody dopóty, dopóki nie będą związane szkodliwe jony. Silny adiuwant, który powoduje pozostanie cieczy na roślinie. Aktywator, który uruchamia pobieranie roztworu do wewnątrz rośliny. Indykator koloru, który gwarantuje zastosowanie odpowiedniej ilości.
  Już od 39,99 zł
 2. KUMO FE ŻELAZO - 250 ml
  KUMO FE ŻELAZO - 250 ml Natychmiast uruchamia proces destrukcji mchu. Specjalistyczne serum skomponowane z farmaceutyczną precyzją. Fe Żelazo natychmiast jest wchłaniane przez mech, co gwarantuje skuteczny efekt - naturalną eliminację mchu z trawnika. Nie trujesz gleby, ani rośliny dużymi ilościami żelaza w nawozach granulowanych. Najsilniejszy nawóz, który eliminuje mech bez chemii, jest bezpieczny i skuteczny.
  39,99 zł Brutto
 3. KUMO FUNGI
  KUMO FUNGI Najsilniejszy naturalny preparat do chorób grzybowych bez chemii. Zastępuje toksyczne chemiczne preparaty na bazie miedzi, tlenochlorków. Roślina jest w stanie osiągnąć więcej, ponieważ preparat nie zawiera toksycznej chemii, nie truje rośliny ale ją odżywia przy, okazji zabezpieczając przed chorobami grzybowymi.
  Już od 14,99 zł
 4. KUMO INSECT
  KUMO INSECT Skutecznie i naturalnie unicestwia szkodniki poprzez zwabienie ich z ukrycia oraz unieruchomieni – przyklejenie. Likwiduje mszyce, roztocza, wciornastki, przędziorki, mączliki i inne małe szkodnik. Nie powoduje zaklejania błon komórkowych ani aparatów szparkowych roślin, dzięki temu rośliny po aplikacji nadal mogą oddychać, dodatkowo odżywia roślinę.
  Już od 14,99 zł
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący