Twoje dane są u nas bezpieczne. KUMO 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa szanuje prawo użytkowników do prywatności. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami polityki prywatności, zgodnymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). - Dowiedz się więcej - Ukryj

Nawozy do trawników

 

Nawożenie trawników jest niezbędną czynnością w każdym ogrodzie. Nawozy przeznaczone dla trawników wpływają na nieustanny wzrost, rozwój i zagęszczanie się trawy. Odpowiednie stosunki i proporcje składników pokarmowych są warunkiem prawidłowego wyglądu przydomowej murawy. W celu uniknięcia żółtych, suchych plam dostarczaj trawie niezbędne makro- i mikroelementy, takie jak – azot, fosfor, potas, magnez, wapń, siarka, żelazo itd., które zadbają o zdrowy rozwój i odżywienie, abyś mógł podziwiać zieleń i sprężystość swojego trawnika. A nieproszonego gościa, jakim jest mech, pozbądź się stosując Fe Żelazo, które skutecznie, bezpiecznie i natychmiastowo wyprosi delikwenta z Twojego ogrodu. Piękny, zadbany, zielony trawnik bez chemii już od tej wiosny!

 

Zobacz jako Lista Siatka

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. MOCZNIK 25 kg
    MOCZNIK 25 kg Zawiera najczystszą formę chemiczną i maksymalną zawartości azotu wynoszącą 46%N. Nie zawiera wypełniaczy i zbędnych dodatków, jest dobrze przyswajalny przez rośliny, ma dużą wydajność, jest wszechstronny – zalecany do wszystkich upraw ogrodniczych, wzmacnia zieloną masę rośliny, intensyfikuje wybarwienie rośliny, poprawia ogólną kondycję roślin, zwiększa odporność roślin na czynniki stresogenne. Efekt zauważalny już po 1 zastosowaniu! Opakowanie 25 kg.
    68,00 zł Brutto
Zobacz jako Lista Siatka

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący