Twoje dane są u nas bezpieczne. KUMO 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa szanuje prawo użytkowników do prywatności. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami polityki prywatności, zgodnymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). - Dowiedz się więcej - Ukryj

KUMO RED

Już od 39,99 zł

Dlaczego warto kupować KUMO RED?

 • kondycjonuje wodę wiążąc szkodliwe kationy Ca i Mg

 • chelatyzator wiąże na stałe szkodliwe jony żelaza, manganu itd.

 • prawidłowo reguluje pH wody, nie obniży go, zanim nie zwiąże szkodliwych jonów

 • silny adiuwant, który powoduje pozostanie cieczy na roślinie

 • aktywator, który uruchamia pobieranie roztworu do wewnątrz rośliny

 • antyspieniacz, który ogranicza pienienie się roztworów podczas mieszania

 • indykator koloru, który gwarantuje zastosowanie odpowiedniej ilości

 • bezpieczny dla ludzi, zwierząt i natury
 • ma działanie wielokierunkowe - 8 funkcji

 • zawsze wiesz, ile zastosować, aby osiągnąć cel

Co wyróżnia nasz produkt?

Preparat służy do prawidłowej regulacji odczynu wody. Kondycjonuje wodę wiążąc szkodliwe kationy Ca i Mg. Dzięki zastosowaniu specjalnych składników nie obniży pH wody dopóty, dopóki nie będą związane szkodliwe jony. Silny adiuwant, który powoduje pozostanie cieczy na roślinie.

Aktywator, który uruchamia pobieranie roztworu do wewnątrz rośliny. Indykator koloru, który gwarantuje zastosowanie odpowiedniej ilości.

Twarda woda z wapniem, magnezem, żelazem, manganem i innymi substancjami ogranicza działanie bardzo wielu substancji nawet o 76,3 %. dzięki KUMO RED przyczyniasz się do obniżenia dawek stosowanych w oprysku środków oraz zwiększasz ich skuteczność.

Jak skutecznie stosować:

Do oprysków najlepsza jest woda nienasycona pierwiastkami:

 • woda deszczowa
 • woda dejonizowana
 • woda przegotowana
 • woda przepuszczona przez filtry

Używając KUMO RED stosujesz minimalne ilości preparatu, czasami wystarcza 5ml/10L wody. W przypadku wody bardzo twardej lub z dużą zawartością żelaza, manganu (głębinowej) potrzeba 100 ml/10L wody. Nawet po KUMO Red spadają jej możliwości działania jako nośnika substancji. Dlatego do ogrodu najlepiej jest używać deszczówki.

Jeśli jesteś jednak zmuszony użyć wody głębinowej lub wody z sieci, zawsze stosuj KUMO RED doprowadzając wodę do koloru malinowego.

Kiedy nie stosować:

 • kiedy nie wykonujesz oprysków w ogrodzie, zarówno nawozami jak i innymi środkami

Niezbędnik do KUMO RED:  

 • KUMO FLOWERS - pobudza kwitnienie

 • KUMO SERUM - regeneruje rośliny

 • KUMO INSECT - zwalcza szkodniki

 • KUMO FUNGI - usuwa choroby grzybowe

 • KUMO LIVE SOIL - odżywia glebę

Podaruj rodzinie i znajomym zdrowie i bezpieczeństwo!

Polecając KUMO RED przyczynisz się do rozszerzenia świadomości o bezpiecznych nawozach, dzięki temu masz realny wpływ na zmiany w społeczeństwie i środowisku wokół Ciebie. Ty jak i Twoje otoczenie staje się zdrowsze, wspólnie chronicie dzieci i naturę dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Polecając sąsiadom, rodzinie i przyjaciołom (choć to nie zawsze jest łatwe często i tak zrobią po swojemu) dbasz zarówno o swoje dzieci jak i ich, gdy wspólnie będą się bawić w twoim lub ich ogrodzie. Czy chciałbyś, aby twoje dzieci idąc do kolegów czy koleżanek bawiły się na trawie, gdzie zastosowano nawóz z pestycydem, który ma 100 dni karencji i działa jak cichy zabójca?

Czy chciałbyś, aby Twoi znajomi i przyjaciele poinformowali Cię o bezpieczeństwie i rzeczywistej skuteczności produktów z KUMO Garden? Jeśli tak, to Ty poinformuj ich o naszych produktach jako pierwszy, żeby też żyli w bezpiecznym ogrodzie bez chemii.

Jeśli sąsiad za płotem opryska swój ogród chemią, to będzie ona miała wpływ również Ciebie i Twoja rodzinę, dlatego warto wspólnie dbać o bezpieczeństwo.

Polecając Kumo Garden wspierasz polskich pasjonatów natury, walka z koncernami chemicznymi nie jest łatwa i tylko dzięki dużej grupie społecznej można wiele zmienić.

Nagradzamy polecenia bezpiecznymi produktami z Kumo garden, wyjazdami na weekendy do 5* hoteli lub wycieczkami zagranicznymi i wieloma innymi atrakcjami. Dzięki sprzedaży przez Internet, prowizje nie lądują do marketów i sklepów. Mniej wydajemy na reklamę i kampanie społeczne, a więcej oddajemy Wam.

Kumo Garden dla dzieci

Sprawdź czy w szkole lub przedszkolu są stosowane bezpieczne nawozy i ochrona roślin. Czy Twoje dzieci bawią się w bezpiecznym środowisku i żadna chemia ich podczas zabawy i nauki nie truje.

Jeśli jest inaczej, zgłoś szkołę czy przedszkole do programu.

Dla zgłoszonych placówek przygotujemy specjalny pakiet i ceny naszych nawozów, tak aby każde dziecko było bezpieczne i mogło cieszyć się pięknem natury.

Jeśli chcesz ufundować wraz z innymi rodzicami nawozy do przedszkola czy szkoły zgłoś się do programu "Bezpieczne dzieci wśród roślin podczas zabawy i nauki".

Kumo Garden dla biznesu

Sprawdź czy w otoczeniu twojej pracy są stosowane bezpieczne nawozy, zgłoś firmę do programu "Bezpiecznie pracuję". Dla Przedsiębiorstw przygotujemy specjalny pakiet i ceny naszych nawozów, tak aby każdy z nas był bezpieczny i mogło cieszyć się pięknem natury.

Kumo Garden

Zdrowa i bezpieczna przyszłość dla nas, naszych dzieci i natury!

 

Więcej informacji

Więcej informacji
Czas realizacjiWysyłka do 72h
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!