Twoje dane są u nas bezpieczne. KUMO 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa szanuje prawo użytkowników do prywatności. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami polityki prywatności, zgodnymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). - Dowiedz się więcej - Ukryj

KUMO MAGNESIUM

Już od 59,99 zł

Dlaczego warto kupować KUMO MAGNESIUM?

 • odżywia od razu po zastosowaniu rośliny w magnez i siarkę
 • wspomaga kwitnienie budowę ścian komórkowych, chlorofilu, wybarwienia roślin i owoców
 • zapobiega chlorozie liści i brązowieniu igieł
 • magnez jest jądrem chlorofilu w roślinie, dzięki niemu rośliny są zielone, powstają nowe liście i części rośliny

 • naturalna siarka wspomaga przetwarzanie azotu, oczyszczając roślinę ze szkodliwych azotanów

 • jest doskonale rozpuszczalny w glebie

 • odpowiedni dla każdego rodzaju gleby i roślin

 • wysoka zawartość gwarantuje czystość pierwiastków

 • kupujesz składniki, a nie nierozpuszczalne wypełniacze

 • forma granulowana umożliwia szybkie i precyzyjne wysianie na dużych powierzchniach

 • magnez jako kation bardzo szybko jest wypłukiwany z gleby, dlatego tak często widać jego niedobory i zahamowanie wzrostu roślin

Co wyróżnia nasz produkt?

Jest doskonale rozpuszczalny w glebie, dzięki temu jest automatycznie dostępny dla roślin. Magnez jest jądrem chlorofilu, dzięki niemu rośliny są zielone, tworzą nowe liście i części rośliny.

Naturalna siarka wspomaga przetwarzanie azotu oczyszczając roślinę ze szkodliwych azotanów. Odpowiedni dla każdego rodzaju gleby i roślin. Odżywia od razu po zastosowaniu rośliny w magnez i siarkę.

Jak skutecznie stosować KUMO MAGNESIUM:

 • wystarczy odpowiednią ilość wysiać na daną powierzchnie lub podsypać granulkami

 • po wysianiu podlać obficie wodą

 • najlepiej zastosować przed opadami deszczu

 • stosowana ilość powinna być dopasowana do zasobności gleby i celu jaki chcemy uzyskać

W związku z tym, że w analizach wyników glebowych z ogrodów niedobór magnezu i siarki wystąpił aż w 94,8 %, a w 83,2% był w ilości krytycznej, zaleca się regularne uzupełnianie tego naturalnego pierwiastka. Niedobory wynikają z ogromnego zużycia magnezu i siarki przez iglaki i rośliny liściaste, oraz przemieszczanie się w głąb gleby (zwłaszcza na glebach lekkich) wraz z wodą. Dodatkową przyczyną są nawozy, które zawierają magnez w formie bardzo trudno rozpuszczalnej lub rozpuszczalnej po 50-60 latach. 

Dlatego zalecane jest regularne uzupełnianie gleby oraz roślin w magnez i siarkę. Począwszy od wysokiej dawki startowej i comiesięcznej dawki podstawowej. 

Iglaki i żywopłoty grabowe powyżej 2 metrów wysokości należy uzupełnić podwójną dawką, dzięki czemu zapewnimy odpowiednią rozbudowę części zielonych.

 • dawka wiosenna na 30 g / 1m2

 • dawka do kontynuacji nawożenia, do końca październiku 1 raz w miesiącu 10-15g / 1m2 

Kiedy nie stosować i nie kupować:

 • gdy zawartość magnezu w glebie jest bardzo wysoka

Niezbędnik do KUMO MAGNESIUM:

 • MOCZNIK - nawóz azotowy

 • KUMO BLACK - buduje korzenie

 • KUMO CALCIUM

 • KUMO MIX - koncentrat składników pokarmowych

 • KUMO BALANCE - nawóz NPK

Podaruj rodzinie i znajomym zdrowie i bezpieczeństwo!

Polecając KUMO MAGNESIUM przyczynisz się do rozszerzenia świadomości o bezpiecznych nawozach, dzięki temu masz realny wpływ na zmiany w społeczeństwie i środowisku wokół Ciebie. Ty jak i Twoje otoczenie staje się zdrowsze, wspólnie chronicie dzieci i naturę dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Polecając sąsiadom, rodzinie i przyjaciołom (choć to nie zawsze jest łatwe często i tak zrobią po swojemu) dbasz zarówno o swoje dzieci jak i ich, gdy wspólnie będą się bawić w twoim lub ich ogrodzie. Czy chciałbyś, aby twoje dzieci idąc do kolegów czy koleżanek bawiły się na trawie, gdzie zastosowano nawóz z pestycydem, który ma 100 dni karencji i działa jak cichy zabójca?

Czy chciałbyś, aby Twoi znajomi i przyjaciele poinformowali Cię o bezpieczeństwie i rzeczywistej skuteczności produktów z KUMO Garden? Jeśli tak, to Ty poinformuj ich o naszych produktach jako pierwszy, żeby też żyli w bezpiecznym ogrodzie bez chemii.

Jeśli sąsiad za płotem opryska swój ogród chemią, to będzie ona miała wpływ również Ciebie i Twoja rodzinę, dlatego warto wspólnie dbać o bezpieczeństwo.

Polecając Kumo Garden wspierasz polskich pasjonatów natury, walka z koncernami chemicznymi nie jest łatwa i tylko dzięki dużej grupie społecznej można wiele zmienić.

Nagradzamy polecenia bezpiecznymi produktami z Kumo garden, wyjazdami na weekendy do 5* hoteli lub wycieczkami zagranicznymi i wieloma innymi atrakcjami. Dzięki sprzedaży przez Internet, prowizje nie lądują do marketów i sklepów. Mniej wydajemy na reklamę i kampanie społeczne, a więcej oddajemy Wam.

Kumo Garden dla dzieci

Sprawdź czy w szkole lub przedszkolu są stosowane bezpieczne nawozy i ochrona roślin. Czy Twoje dzieci bawią się w bezpiecznym środowisku i żadna chemia ich podczas zabawy i nauki nie truje.

Jeśli jest inaczej, zgłoś szkołę czy przedszkole do programu.

Dla zgłoszonych placówek przygotujemy specjalny pakiet i ceny naszych nawozów, tak aby każde dziecko było bezpieczne i mogło cieszyć się pięknem natury.

Jeśli chcesz ufundować wraz z innymi rodzicami nawozy do przedszkola czy szkoły zgłoś się do programu "Bezpieczne dzieci wśród roślin podczas zabawy i nauki".

 

Kumo Garden dla biznesu

Sprawdź czy w otoczeniu twojej pracy są stosowane bezpieczne nawozy, zgłoś firmę do programu "Bezpiecznie pracuję". Dla Przedsiębiorstw przygotujemy specjalny pakiet i ceny naszych nawozów, tak aby każdy z nas był bezpieczny i mogło cieszyć się pięknem natury.

Kumo Garden

Zdrowa i bezpieczna przyszłość dla nas, naszych dzieci i natury!

 

Więcej informacji

Więcej informacji
Czas realizacjiWysyłka do 72h
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!