Twoje dane są u nas bezpieczne. KUMO 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa szanuje prawo użytkowników do prywatności. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami polityki prywatności, zgodnymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). - Dowiedz się więcej - Ukryj

KUMO LIVE SOIL

Już od 99,99 zł

Dlaczego warto kupować KUMO LIVE SOIL?

 • selekcjonowane szczepy najbardziej pożytecznych rodników bakterii glebowych
 • przywracamy odpowiednie proporcje pożytecznych mikroorganizmów glebowych
 • rodniki nie są modyfikowane genetycznie
 • bakterie glebowe są niezbędnym elementem dla wartości gleby i jej możliwości odżywczych
 • bakterie przeprowadzają detoksykacje gleby, wspomagają rozkład materii organicznej w glebie, przez co zwiększają ilość próchnicy
 • po oprysku możesz korzystać z ogrodu, preparat nie jest szkodliwy dla ludzi, nie trzeba wprowadzać karencji ani prewencji po jego zastosowaniu

Co wyróżnia nasz produkt?

Przywraca odpowiednie proporcje mikroorganizmów glebowych, co przekłada się na prawidłowy rozwój życia glebowego. Bakterie glebowe są niezbędnym elementem dla wartości gleby i jej możliwości odżywczych. W KUMO LIVE SOIL rodniki nie są modyfikowane genetycznie. Bakterie przeprowadzają detoksykacje gleby, wspomagają rozkład materii organicznej w glebie przez co zwiększają ilość próchnicy.

Jak skutecznie stosować:

 • konieczne jest używanie wody deszczowej lub dejonizowanej i kondycjonowanej z obniżonym pH do 3,5-4,5 (KUMO RED)
 • stosować najlepiej wieczorem, gdy minie pełne słońce
 • należy równomiernie aplikować poprzez oprysk
 • przed aplikacją podlać rośliny

Stosuj 2-3 razy w ciągu roku, poniższe dawki są ilościami jednorazowymi:

 • gleby mocno wyjałowione 10ml / 1 m2
 • gleby średnie 6ml / 1m2 
 • gleby żyzne na 3ml / 1m2 

Kiedy nie stosować:

 • przy temperaturze poniżej 6C. 

Niezbędniki do KUMO LIVE SOIL:

 • KUMO RED - kondycjoner wody
 • KUMO CALCIUM
 • KUMO BLACK - buduje system korzeniowy

Podaruj rodzinie i znajomym zdrowie i bezpieczeństwo!

Polecając KUMO LIVE SOIL przyczynisz się do rozszerzenia świadomości o bezpiecznych nawozach, dzięki temu masz realny wpływ na zmiany w społeczeństwie i środowisku wokół Ciebie. Ty jak i Twoje otoczenie staje się zdrowsze, wspólnie chronicie dzieci i naturę dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Polecając sąsiadom, rodzinie i przyjaciołom (choć to nie zawsze jest łatwe często i tak zrobią po swojemu) dbasz zarówno o swoje dzieci jak i ich, gdy wspólnie będą się bawić w twoim lub ich ogrodzie. Czy chciałbyś, aby twoje dzieci idąc do kolegów czy koleżanek bawiły się na trawie, gdzie zastosowano nawóz z pestycydem, który ma 100 dni karencji i działa jak cichy zabójca?

Czy chciałbyś, aby Twoi znajomi i przyjaciele poinformowali Cię o bezpieczeństwie i rzeczywistej skuteczności produktów z KUMO Garden? Jeśli tak, to Ty poinformuj ich o naszych produktach jako pierwszy, żeby też żyli w bezpiecznym ogrodzie bez chemii.

Jeśli sąsiad za płotem opryska swój ogród chemią, to będzie ona miała wpływ również Ciebie i Twoja rodzinę, dlatego warto wspólnie dbać o bezpieczeństwo.

Polecając Kumo Garden wspierasz polskich pasjonatów natury, walka z koncernami chemicznymi nie jest łatwa i tylko dzięki dużej grupie społecznej można wiele zmienić.

Nagradzamy polecenia bezpiecznymi produktami z Kumo garden, wyjazdami na weekendy do 5* hoteli lub wycieczkami zagranicznymi i wieloma innymi atrakcjami. Dzięki sprzedaży przez Internet, prowizje nie lądują do marketów i sklepów. Mniej wydajemy na reklamę i kampanie społeczne, a więcej oddajemy Wam.

Kumo Garden dla dzieci

Sprawdź czy w szkole lub przedszkolu są stosowane bezpieczne nawozy i ochrona roślin. Czy Twoje dzieci bawią się w bezpiecznym środowisku i żadna chemia ich podczas zabawy i nauki nie truje.

Jeśli jest inaczej, zgłoś szkołę czy przedszkole do programu.

Dla zgłoszonych placówek przygotujemy specjalny pakiet i ceny naszych nawozów, tak aby każde dziecko było bezpieczne i mogło cieszyć się pięknem natury.

Jeśli chcesz ufundować wraz z innymi rodzicami nawozy do przedszkola czy szkoły zgłoś się do programu "Bezpieczne dzieci wśród roślin podczas zabawy i nauki".

 

Kumo Garden dla biznesu

Sprawdź czy w otoczeniu twojej pracy są stosowane bezpieczne nawozy, zgłoś firmę do programu "Bezpiecznie pracuję". Dla Przedsiębiorstw przygotujemy specjalny pakiet i ceny naszych nawozów, tak aby każdy z nas był bezpieczny i mogło cieszyć się pięknem natury.

Kumo Garden

Zdrowa i bezpieczna przyszłość dla nas, naszych dzieci i natury!

 Więcej informacji

Więcej informacji
Czas realizacjiWysyłka do 72h
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!