Twoje dane są u nas bezpieczne. KUMO 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa szanuje prawo użytkowników do prywatności. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami polityki prywatności, zgodnymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). - Dowiedz się więcej - Ukryj

KUMO FUNGI

Już od 14,99 zł

Dlaczego warto kupować KUMO FUNGI?

 • dzięki farmaceutycznemu składowi dłużej zabezpiecza przed powstaniem chorób grzybowych,
 • nośnik w postaci glukonianu jest bardziej odporny na zmywanie przez wodę, dzięki temu skuteczniej zwalcza choroby,
 • nie powoduje zaklejania błon komórkowych, ani aparatów szparkowych, rośliny po aplikacji nadal mogą oddychać,
 • substancje dodatkowo odżywiają roślinę,
 • nie barwi roślin,
 • naturalny nośnik skutecznej miedzi Cu,
 • zastępuje toksyczne chemiczne preparaty na bazie miedzi, tlenochlorków itd.,
 • po oprysku możesz korzystać z ogrodu, preparat nie jest szkodliwy dla ludzi, nie trzeba wprowadzać karencji ani prezencji po zastosowaniu.

Co wyróżnia nasz produkt?

KUMO FUNGI

Najsilniejszy naturalny preparat do chorób grzybowych bez chemii. Zastępuje toksyczne chemiczne preparaty na bazie miedzi, tlenochlorków. Roślina jest w stanie osiągnąć więcej, ponieważ preparat nie zawiera toksycznej chemii, nie truje rośliny ale ją odżywia przy, okazji zabezpieczając przed chorobami grzybowymi.

Jak skutecznie stosować:

 • konieczne jest używanie wody kondycjonowanej z obniżonym pH do 3,5-4,5 (KUMO RED),
 • stosować najlepiej wieczorem gdy minie pełne słońce,
 • pokrycie musi być dokładne, zwłaszcza w okresie bezlistnym, w związku z tym uważnie opryskaj szczególnie od strony południowej i we wszystkich zakamarkach.

Dobrze jest zastosować w okresie bezlistnym, na przetrwalniki grzybów. KUMO FUNGI nie szkodzi naturze, dlatego możemy go stosować częściej, aby nie dopuścić do powstania nowych chorób, zwłaszcza mączniaka.

Koncentracja przy zabiegach:

 • okres bezlistny 8-10ml / 1 l wody
 • okres z ulistnieniem i pąkami  4-5ml / 1l wody

Zawsze używaj kondycjonera wody, preparat jest zabójczo skuteczny i za razem bardzo wrażliwy na różne substancje w wodzie i pH wody. Adiuwant w KUMO RED spowoduje bardzo dokładne pokrycie roślin, przez co preparat pozostanie na roślinach mniej zużyjesz i skuteczniej zadziałasz

Kiedy nie stosować KUMO FUNGI:

 • przy temperaturze poniżej 10C,
 • gdy nie ma chorób grzybowych i bakteryjnych. 

Niezbędnik do KUMO fungi:

 • KUMO RED - kondycjoner wody

Podaruj rodzinie i znajomym zdrowie i bezpieczeństwo!

Polecając KUMO FUNGI przyczynisz się do rozszerzenia świadomości o bezpiecznych nawozach, dzięki temu masz realny wpływ na zmiany w społeczeństwie i środowisku wokół Ciebie. Ty jak i Twoje otoczenie staje się zdrowsze, wspólnie chronicie dzieci i naturę dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Polecając sąsiadom, rodzinie i przyjaciołom (choć to nie zawsze jest łatwe często i tak zrobią po swojemu) dbasz zarówno o swoje dzieci jak i ich, gdy wspólnie będą się bawić w twoim lub ich ogrodzie. Czy chciałbyś aby twoje dzieci idąc do kolegów czy koleżanek bawiły się na trawie gdzie zastosowano nawóz z pestycydem, który ma 100 dni karencji i działa jak cichy zabójca?

Czy chciałbyś aby Twoi znajomi i przyjaciele poinformowali Cię o bezpieczeństwie i rzeczywistej skuteczności produktów z KUMO Garden? Jeśli tak, to Ty poinformuj ich o naszych produktach jako pierwszy, żeby też żyli w bezpiecznym ogrodzie bez chemii.

Jeśli sąsiad za płotem opryska swój ogród chemią, to będzie ona miała wpływ również Ciebie i Twoja rodzinę, dlatego warto wspólnie dbać o bezpieczeństwo.

Polecając Kumo Garden wspierasz polskich pasjonatów natury, walka z koncernami chemicznymi nie jest łatwa i tylko dzięki dużej grupie społecznej można wiele zmienić.

Nagradzamy polecenia bezpiecznymi produktami z Kumo garden, wyjazdami na weekendy do 5* hoteli lub wycieczkami zagranicznymi i wieloma innymi atrakcjami. Dzięki sprzedaży przez Internet, prowizje nie lądują do marketów i sklepów. Mniej wydajemy na reklamę i kampanie społeczne, a więcej oddajemy Wam.

Kumo Garden dla dzieci

Sprawdź czy w szkole lub przedszkolu są stosowane bezpieczne nawozy i ochrona roślin. Czy Twoje dzieci bawią się w bezpiecznym środowisku i żadna chemia ich podczas zabawy i nauki nie truje.

Jeśli jest inaczej, zgłoś szkołę czy przedszkole do programu.

Dla zgłoszonych placówek przygotujemy specjalny pakiet i ceny naszych nawozów, tak aby każde dziecko było bezpieczne i mogło cieszyć się pięknem natury.

Jeśli chcesz ufundować wraz z innymi rodzicami nawozy do przedszkola czy szkoły zgłoś się do programu "Bezpieczne dzieci wśród roślin podczas zabawy i nauki".

 

Kumo Garden dla biznesu

Sprawdź czy w otoczeniu twojej pracy są stosowane bezpieczne nawozy, zgłoś firmę do programu "Bezpiecznie pracuję". Dla Przedsiębiorstw przygotujemy specjalny pakiet i ceny naszych nawozów,  tak aby każdy z nas był bezpieczny i mogło cieszyć się pięknem natury.

Kumo Garden

Zdrowa i bezpieczna przyszłość dla nas, naszych dzieci i natury!

 Więcej informacji

Więcej informacji
Czas realizacjiWysyłka do 72h
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!